Енергоефективне кондиціонування повітря у вашому домі

Енергоефективне кондиціонування повітря у вашому домі

Маючи більш ніж 90-річний досвід, Daikin пропонує найбільш комфортні, енергоефективні й надійні рішення з доступних на ринку.

Енергоефективні технології майбутнього

Енергоефективні технології майбутнього

Наші рішення для охолодження відповідають найвищим класам енергоефективності на ринку. Завдяки нашій зосередженості на відновлюваних джерелах енергії й інноваційних технологіях ви отримуєте вигоду від комплексного рішення, яке максимально підвищує окупність ваших інвестицій. Наша відданість справі розробки екологічно чистих кліматичних рішень гарантує, що блоки Daikin не тільки відповідають вимогам, але навіть випереджають на роки вперед стандарти, визначені у законодавстві.

Гнучкі конфігурації для вашого будинку

Спліт-система

Спліт-система

Для однієї кімнати

Одинарна спліт-система з’єднує один внутрішній блок з одним зовнішнім блоком для простоти монтажу й безпосереднього охолодження та опалення.

Мульти-спліт-система

Мульти-спліт-система

Для всього вашого будинку

Завдяки повітряно-повітряним тепловим насосам Daikin ви можете підключити до одного зовнішнього блока до п’яти внутрішніх блоків, щоб ефективно охолоджувати або опалювати до п’яти різних кімнат. Температуру в кожній кімнаті можна регулювати окремо.

Оснащено нашою фірмовою інверторною технологією

Наша інверторна технологія зменшує споживання енергії на величину до 30% у порівнянні з неінверторною системою просто за рахунок регулювання швидкості обертання двигуна відповідно до потреб замість того, щоб постійно його вимикати й вмикати.

Спліт-система

Спліт-система

  • Підключення 1 внутрішнього блока до 1 зовнішнього блока
  • Нагрівання або охолодження 1 приміщення
  • Проста установка
Кондиціонування повітря із нашою фірмовою інверторною технологією
Мульти-спліт-система

Мульти-спліт-система

  • Підключення макс. 5 внутрішніх блоків до 1 зовнішнього блока
  • Нагрівання або охолодження до 5 різних приміщень
  • Роздільне управління мікрокліматом у приміщеннях

Відзначені нагородами дизайни для вашого інтер'єру

Завдяки нашому широкому асортименту внутрішніх блоків і варіантів дизайну ви завжди знайдете кліматичні рішення, які підходять для вашого інтер’єру.

Відзначені нагородами варіанти дизайну для вашого інтер'єру

Пропонуючи різноманітні варіанти дизайну різних типів внутрішніх блоків, ми створюємо найбільш комфортний мікроклімат, що ідеально доповнює інтер'єр.

Настінні блоки кондиціонування повітря

Настінні блоки

Настінні блоки Daikin представлені в різних стилях і конфігураціях, і всі вони визнані на міжнародному рівні за свої численні функції й переваги та видатний дизайн.

Канальні блоки кондиціонування повітря

Блоки канального типу

Блоки канального типу Daikin легко вбудовуються в стелю й охолоджують або опалюють кілька кімнат за допомогою одного внутрішнього блока.

Підлогові блоки для кондиціонування повітря

Підлогові блоки

Підлогові блоки Daikin забезпечують чудовий комфорт і надають стилю завдяки мінімалістичному дизайну й компактним розмірам.

Завжди під контролем
 

Завжди під контролем

Кондиціонери Daikin пропонують різні способи керування домашнім середовищем. Використовуйте програму Daikin Residential Controller на вашому смартфоні, інфрачервоний пульт дистанційного керування або функцію голосового керування через Alexa або Google Home.

Завжди під контролем
 

Завжди під контролем

Завантажте програму Daikin Online Controller, підключіть блок Daikin до Wi-Fi і контролюйте клімат звідусіль. Простіше не буває.

Наші найпопулярніші кондиціонери

ururusarara-kitchen-710x460.png

Ururu Sarara

Настінна система преміум-класу A+++ для охолодження, опалення, зволоження, осушення, вентиляції й очищення повітря.

Stylish_homepageheader1645px1080px.jpg

Stylish

Відзначена нагородами настінна система з класом енергоефективності до A+++ для охолодження й опалення. Пропонується в чотирьох кольорах і підходить для будь-якого інтер’єру.

Res-airtoair-emura-photo-grid.png

Daikin Emura

Відзначена нагородами настінна система з класом енергоефективності до A+++ для охолодження й опалення. Пропонується у матовому кристально-білому й елегантному сріблястому кольорах.

perfera-article-grid-2020.jpg

Perfera

Настінна або підлогова система з класом енергоефективності до A+++ для охолодження й опалення, що забезпечує чудову продуктивність і комфорт.

Optimised_Heating_4_Banner_1645x1080px.png

Оптимізоване нагрівання 4

Блоки для опалення й охолодження в умовах холодного клімату з температурами до -25°C, клас енергоефективності до A+++ у режимі опалення.

Bluevolution

Завдяки лінійці Bluevolution компанія Daikin виводить рівень комфорту на новий рівень. Використання нового холодоагенту R-32 підвищило рівень енергоефективності до класу A+++ як в режимі охолодження, так і опалення.

Докладніше