Skip to main content

Енергоефективне кондиціонування повітря у вашому домі

Маючи більш ніж 90-річний досвід, Daikin пропонує найбільш комфортні, енергоефективні й надійні рішення з доступних на ринку.

bg-image

Енергоефективні технології майбутнього

Наші рішення для охолодження відповідають найвищим класам енергоефективності на ринку. Завдяки нашій зосередженості на відновлюваних джерелах енергії й інноваційних технологіях ви отримуєте вигоду від комплексного рішення, яке максимально підвищує окупність ваших інвестицій. Наша відданість справі розробки енергоефективних кліматичних рішень гарантує, що блоки Daikin не тільки відповідають вимогам, але навіть випереджають на роки вперед стандарти, визначені у законодавстві.

Гнучкі конфігурації для вашого будинку

Спліт-система

Спліт-система

Для однієї кімнати

Одинарна спліт-система з’єднує один внутрішній блок з одним зовнішнім блоком для простоти монтажу й безпосереднього охолодження та опалення.

Мульти-спліт-система

Мульти-спліт-система

Для всього вашого будинку

Завдяки повітряно-повітряним тепловим насосам Daikin ви можете підключити до одного зовнішнього блока до п’яти внутрішніх блоків, щоб ефективно охолоджувати або опалювати до п’яти різних кімнат. Температуру в кожній кімнаті можна регулювати окремо.

Оснащено нашою фірмовою інверторною технологією

Наша інверторна технологія зменшує споживання енергії на величину до 30% у порівнянні з неінверторною системою просто за рахунок регулювання швидкості обертання двигуна відповідно до потреб замість того, щоб постійно його вимикати й вмикати.

Кондиціонування повітря із нашою фірмовою інверторною технологією

Відзначені нагородами дизайни для вашого інтер'єру

Завдяки нашому широкому асортименту внутрішніх блоків і варіантів дизайну ви завжди знайдете кліматичні рішення, які підходять для вашого інтер’єру.

bg-image

Завжди під контролем

Кондиціонери Daikin пропонують різні способи керування домашнім середовищем. Використовуйте програму Onecta на вашому смартфоні, інфрачервоний пульт дистанційного керування або функцію голосового керування через Alexa або Google Home.

Наші найпопулярніші кондиціонери

 • Ururu Sarara

  Настінна система преміум-класу A+++ для охолодження, опалення, зволоження, осушення, вентиляції й очищення повітря.

 • Stylish

  Відзначена нагородами настінна система з класом енергоефективності до A+++ для охолодження й опалення. Пропонується в чотирьох кольорах і підходить для будь-якого інтер’єру.

 • Daikin Emura

  Відзначена нагородами настінна система з класом енергоефективності до A+++ для охолодження й опалення. Пропонується у матовому кристально-білому й елегантному сріблястому кольорах.

 • Perfera

  Настінна або підлогова система з класом енергоефективності до A+++ для охолодження й опалення, що забезпечує чудову продуктивність і комфорт.

 • Оптимізоване нагрівання 4

  Блоки для опалення й охолодження в умовах холодного клімату з температурами до -25°C, клас енергоефективності до A+++ у режимі опалення.

Bluevolution

Завдяки лінійці Bluevolution компанія Daikin виводить рівень комфорту на новий рівень. Використання нового холодоагенту R-32 підвищило рівень енергоефективності до класу A+++ як в режимі охолодження, так і опалення.

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?