Skip to main content

Prezzemolo & Vitale — Палермо

У новому магазині Prezzemolo & Vitale в історичному центрі Палермо була встановлена система, що складається з блоків Daikin Zeas і VRV, щоб гарантувати належне зберігання продуктів при низьких і середніх температурах, а також кондиціонування повітря.

Продуктовий магазин преміум-класу із охолодженням системою Daikin Zeas

Нещодавно в історичному центрі Палермо відкрився новий магазин Prezzemolo & Vitale, що ставить за мету задоволення потреб клієнтів за рахунок відмінних продуктів і уважного та професійного обслуговування. Продуктові магазини Prezzemolo & Vitale продумані до дрібниць, створюють комфортне, затишне і в той же час функціональне середовище, щоб догодити клієнтам, зосередженим на якості, етиці та любові до їжі.

Кожен магазин Prezzemolo & Vitale ретельно продуманий, щоб кожен продукт був представлений найкращим чином, а процес покупок був максимально зручним. Для задоволення цих вимог була обрана система Daikin Zeas, що гарантує необхідний акустичний і кліматичний комфорт, а також цілодобове охолодження відкритих і закритих холодильних шаф і вітрин за рахунок трьох факторів: інверторної технології, неймовірної компактності компресорно-конденсаторних блоків і їх низького рівня шуму.

Рішення для створення акустично комфортних умов і задоволення вимог до простору

Холодильні компресорно-конденсаторні блоки є основою холодильних систем для будь-якого типу магазину, супермаркету, ресторану, готелю або підприємства харчової промисловості. На жаль, як це часто буває в центрах міст, магазин Prezzemolo & Vitale також мав деякі обмеження щодо площі для розміщення зовнішніх блоків холодильної системи для охолодження холодильних камер і шаф, а також для системи кондиціонування повітря.

Рішенням, яке найкращим чином могло задовольнити потреби продуктового магазину в Палермо, стала система Daikin Zeas, що складається з неймовірно компактних конденсаторних блоків, які підходять для розміщення на невеликій платформі, що виходить у внутрішній двір будівлі. Разом з двома блоками Zeas була встановлена система VRV для роботи з 4-потоковими внутрішніми касетними блоками для кондиціонування повітря в магазині.

Середньо- і низькотемпературні компресорно-конденсаторні блоки Zeas розроблені компанією Daikin для забезпечення температури від +10°C до –45°C. Вони виробляються відповідно до проектної документації, аналогічної блокам Daikin VRV, які широко використовуються в сфері кондиціонування повітря, як, наприклад, в магазині Prezzemolo & Vitale. Система Zeas застосовує принцип VRV (Variable Refrigerant Volume — змінний обсяг холодоагенту) з інверторною технологією також у разі холодильного обладнання, і перевага полягає в набагато більш швидкому реагуванні на зміни навантаження, ніж у традиційних систем, без втрати ефективності. Завдяки цьому вона особливо підходить, коли необхідно підтримувати необхідну температуру у відкритих і закритих охолоджуваних вітринах, які, отже, значною мірою схильні до впливу умов навколишнього середовища, частого відкривання/закривання дверей, а при наявності холодильних камер роль також відіграє частий товарообіг і, як наслідок, великі коливання теплового навантаження. Нарешті, надзвичайно низький рівень шуму систем Daikin Zeas дозволяє встановлювати їх в продовольчих магазинах будь-якого розміру, оскільки вони оснащені компресорами з високоякісної звукоізоляцією і завдяки інверторному управлінню, що дозволяє підтримувати низьку швидкість обертання вентилятора, при цьому забезпечуючи достатнє охолодження. Рівень шуму можна регулювати відповідно до особливостей навколишнього середовища або часу доби. Наприклад, вночі максимальна швидкість обертання вентилятора може бути знижена для зменшення шуму при лише незначному зниженні холодопродуктивності. Конструкція лопатей і решіток вентиляторів знижує турбулентність, роблячи свій внесок у зменшення шуму.

Висока енергоефективність для екологічного та сталого розвитку

Використання безшумних і ефективних систем кондиціонування повітря і холодильного обладнання відповідає вимогам власників магазину Prezzemolo & Vitale також з економічної точки зору, оскільки системи Zeas гарантують економію енергії від 30% до 50%, порівняно з системою вмикання/вимикання. Завдяки інверторній технології постійного струму, що застосовується в вентиляторах і спіральних компресорах зовнішніх блоків, можна значно знизити споживання електроенергії в порівнянні з традиційними блоками і забезпечити максимальне управління змінними навантаженнями в холодильних шафах. Оптимальне енергоспоживання холодильних систем Daikin стало можливим завдяки функції економайзера, що збільшує продуктивність випарника при меншому енергоспоживанні; такий ефект досягається при зниженні температури випуску, що дозволяє економити енергію і покращує роботу компресора. Зниження зовнішньої температури і навантаження в конденсаторному блоці приводить до автоматичної зміни швидкості інверторного компресора і вентилятора, а також температури конденсації.

У блоках Zeas, наприклад, встановлена температура випаровування може бути підвищена шляхом подачі зовнішнього сигналу. Щоб уникнути ризику замерзання продуктів в нічному режимі, температуру випаровування блоків Zeas можна збільшити максимум на 3°C вище встановленої температури. Таким чином, блоки Zeas можна використовувати для зниження температури продуктів до необхідної температури зберігання, збільшуючи холодопродуктивність тільки протягом необхідного для охолодження періоду. Після досягнення необхідної температури навантаження і енергоспоживання зменшаться.

Висновки

Високоефективна інверторна технологія систем Daikin Zeas є найбільш економічним рішенням для продуктових магазинів, пропонуючи передові технології охолодження, що характеризуються абсолютною надійністю і керованістю, найменшою займаною площею, простотою установки і максимальної енергоефективністю, при цьому скорочуючи викиди CO2 і експлуатаційні витрати. Неймовірна безшумність компресорно-конденсаторних блоків дозволяє встановлювати систему Daikin Zeas де завгодно, навіть у центрі міста.

Інтерв'ю з основними фігурантами

Джузі Вітале (Giusi Vitale), власник магазину Prezzemolo & Vitale

Чим відрізняється ваш недавно відкритий магазин?

«Наша компанія займається роздрібною торгівлею. У нас є супермаркети, де ми продаємо звичайні, екологічно чисті, місцеві та висококласні продукти. Необхідність знайти підходящу систему виникла з відкриттям цього магазина, тому що, крім забезпечення екологічності та низького енергоспоживання, ми повинні були вирішити проблему обмеженого простору. Ми знаходимося прямо в історичному центрі Палермо, що охороняється Управлінням, в пішохідній зоні, тому ви можете собі уявити, наскільки проблематично було розмістити блоки зовні будівлі. Рішення Daikin нам порекомендував наш авторизований сервісний центр Daikin, запропонувавши встановити цю систему. Ми вирішили покластися на досвід Daikin, оскільки я вважаю, що надзвичайно важливо вибрати виробника системи, здатного також гарантувати адекватне післяпродажеве обслуговування».

Джузеппе Рубіно (Giuseppe Rubino), власник V.R.C. Cold S.r.l. у Палермо

Які переваги використання холодильних систем Daikin?

«Холодильна система використовує два блоки Zeas, що дозволило розділити два контури і зменшити розмір зовнішніх блоків. Основною вимогою була достатня потужність використовуваних систем, щоб задовольняти потреби в охолодженні всього магазину. Вони також повинні були мати такі характеристики, як низький рівень шуму і можливість розміщення зовнішніх блоків навіть в обмеженому просторі, що типово для роздрібних магазинів, розташованих у центрі міста. З цих причин ми вибрали Daikin, оскільки їх блоки Zeas забезпечують відповідне охолодження харчових продуктів і кондиціонування повітря, а також мають естетичні характеристики та розміри, аналогічні блокам VRV. Вони ідеально підійшли для цього застосування. Завдяки інверторній технології компресорів і вентиляторів система також гарантує низький рівень шуму».

Довідкові матеріали — магазин Prezzemolo & Vitale

▪ Тип системи: Холодильна система Daikin Zeas і система кондиціонування Daikin VRV, підключені до 4-потокових касетних блоків

▪ Місце розташування: Palermo — Палермо

▪ Установка системи: Джузеппе Рубіно (Giuseppe Rubino), V.R.C. Cold S.r.l. у Палермо

Релевантні статті

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?