Skip to main content

П'ять уроків, які я засвоїв, беручи участь у Міжнародній програмі для молодих випускників

Для Майкла та Сіхана, нинішніх співробітників Daikin Europe, Міжнародна програма для молодих випускників стала чимось більшим, ніж просто сходинкою до початку їх кар'єри. Вона стала можливістю познайомитися з цією областю й отримати цінний досвід для їх професійного розвитку.

Ми попросили Майкла і Сіхана поділитися з нами 5-ма головними уроками, які вони вивчили за час участі у програмі, а також дати поради майбутнім співробітникам!

Будьте відкритими

Будьте відкритими

Сіхан: Однією з переваг програми є можливість працювати в різних відділах Daikin Europe. Важливо зберігати неупередженість, адже, в кінцевому підсумку, ознайомившись із тонкощами функціонування кожного відділу, ви дізнаєтеся більше про компанію та навчитеся співпрацювати з іншими командами.

Майкл: Відкритість буде корисною рисою і при вирішенні проблем. Спочатку я часто використовував свої власні ідеї для вирішення завдань. Але незабаром я зрозумів, що це просто вузьке мислення. Я усвідомив, що діючи без зайвого поспіху та радячись із колегами, я зміг подивитися на проблему з іншого боку та запропонувати ще краще рішення.

Мисліть глобально

Сіхан: Daikin Europe — по-справжньому міжнародна група. Наявність семи заводів і двадцяти торгових підрозділів по всій Європі, на Близькому Сході та в Африці означають, що у вас є відмінний шанс попрацювати з колегами і командами за межами головного офісу.

Майкл: Якщо подивитися на продукт Daikin із глобальної точки зору, ви зможете виробити й стратегічне мислення. Наприклад, стратегії, які ви плануєте або пропонуєте колегам, можуть вплинути на компанію не тільки на рівні вашого регіону, а й у глобальному масштабі. Взаємодія з колегами різного національного і культурного походження підготує вас до роботи в міжнародній організації.

Мисліть глобально
Налагоджуйте мережу зв'язків

Налагоджуйте мережу зв'язків

Майкл: Спілкування з іншими має ключове значення. Ви повинні бути командним гравцем і вчитися у більш досвідчених колег. Налагодивши внутрішню мережу зв'язків із різними відділами, ви зможете знайти потрібних людей для співпраці у майбутніх проектах.

Сіхан: Така тактика спілкування — одна з найважливіших речей, яка допоможе вам стати на вірний шлях до успіху. Внутрішні зв'язки можуть підвищити ефективність і якість вашої роботи, а зовнішні (з постачальниками, дилерами і дистриб'юторами) — допомогти вам розширити можливості для бізнесу.

Мисліть інакше

Майкл: Під час стажування ви можете зіткнутися з багатьма проблемами, до яких ви не готові. Не варто їх боятися. Краще розглядайте їх як можливість розширити межі вашої зони комфорту. Проаналізуйте проблему, почніть обговорення з іншими, пустіть у хід свою уяву. Останнє я хочу особливо підкреслити, адже запропонувати стандартне рішення легко. Лише мислячи широко, креативно, ви будете представляти більшу цінність для компанії та зможете домогтися довгострокових результатів.

Сіхан: Не важливо, чи йде мова про продаж або виробництво, — для роботи в Daikin Europe вам потрібно думати широко та дивитися далеко. З мого досвіду роботи в Європейському центрі закупівель (European Procurement Centre — EPC) я зрозумів, що нестандартне мислення — невід'ємна умова при пошуку рішення для будь-якого заводу Daikin. Саме такі завдання можуть підштовхнути вас мислити інакше та добре продумувати стратегії.

Не бійтеся помилятися

Сіхан: Пам'ятайте, що ніхто не ідеальний. На початку стажування ніхто не очікує, що ви будете знати все про кожний продукт для кожного відділу. Ось чому задавати питання — найважливіший перший крок до початку навчання. Коли я працював у Daikin Applied, я взагалі нічого не знав про холодильні машини, але швидко освоївся, тому що задавав питання та вчився на своїх помилках. Це був відмінний урок, адже тепер, розмовляючи з постачальниками і професіоналами, я впевнений у своїх знаннях про ці продукти.

Майкл: Протягом своєї кар'єри розглядайте помилки як частину свого професійного розвитку. Пам'ятаю, під час першої частини стажування я помилився у розрахунках і дуже боявся наслідків. Я одразу ж повідомив про те, що трапилося, відповідним співробітникам і працював разом із ними над вирішенням проблеми. Зрештою, ніхто не розсердився, ніхто не постраждав, і світ не зупинився. Моя порада: Не бійтеся визнавати свої помилки; відкрито поговоріть зі своїми колегами та перетворіть помилку на корисний досвід.

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?