Skip to main content

Яка оптимальна холодопродуктивність вашого блока?

При визначенні, наскільки потужним має бути ваш кондиціонер, часто вирішальним фактором є площа приміщення. Але окрім площі є багато речей, які слід враховувати при визначенні правильної потужності кондиціонера й виборі відповідного блока для вашого будинку чи будівлі.

Які фактори впливають на потужність вашого кондиціонера?

Вибираючи систему кондиціонування повітря, важливо визначити необхідну холодопродуктивність. Система замалої потужності може принести результати, що не виправдовують очікувань, тоді як занадто продуктивна система часто споживає забагато енергії для виконання своєї основної функції. Визначення ідеальної потужності являє собою пошук балансу, оскільки крім площі кімнати існують і інші важливі фактори, що впливають на температуру в приміщенні.

Теплоізоляція

Ступінь теплоізоляції приміщення має особливо важливе значення. Нові житлові будинки часто утеплені настільки добре, що вони потребують лише додаткового охолодження.

Кількість людей

Люди виділяють тепло в еквіваленті близько 120 Вт/год. Тож кількість людей, які використовують простір, впливає на температуру. Як вдома, так і в офісі.

Особисті переваги

Це, можливо, найважливіший фактор — у кожної людини своє уявлення про ідеальну температуру: комусь подобається прохолода, інші люблять тепло або щось середнє.

Усі ці фактори потрібно враховувати, вибираючи відповідну потужність вашого кондиціонера.

Приплив сонячного тепла

В останні роки в новобудовах усе частіше використовують великі площі засклення. І коли світить сонце, температура піднімається навіть за наявності сонцезахисного скла.

Електричні прилади

У наших будинках і офісах збільшується кількість електроприладів. Комп’ютери, принтери й копіювальні машини супроводжують нас у сучасному житті, а також створюють велике теплове навантаження. Освітлення теж виділяє багато тепла.

Двоє людей, які задоволені своїм кондиціонером Daikin

Релевантні статті

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?