Skip to main content

Заходи Daikin проти поширення коронавіруса: «Весь завод було модернізовано за два дні»

Криза внаслідок епідемії коронавіруса впливає на наше повсякденне життя та бізнес. Дізнайтеся більше про заходи, яких ми вживаємо для забезпечення працездатності нашого заводу в Остенді та безпеки співробітників Daikin, з інтерв'ю з віце-президентом Вімом Де Шахтом, опублікованого на початку місяця.

Підійти ближче, ніж на 1,5 метри? Тільки не у Daikin в Остенді. «Весь завод було модернізовано за два дні. Ми також продовжуємо вносити зміни, ґрунтуючись на накопиченому досвіді та інформації від інших компаній», — заявляє віце-президент Вім Де Шахт.

Як коронавірусна криза впливає на ваш бізнес?

«Як тільки уряд оголосив про заходи з соціального дистанціювання, завод в Остенді закрився на реорганізацію на два дні», — пояснює Вім Де Шахт.

«Серед іншого ми організували проходи таким чином, щоб рух всюди був одностороннім і не доводилося перетинати шляхи інших людей. Будь-який бажаючий скористатися роздягальнею повинен спочатку взяти талон, а талонів виділено рівно на таку кількість людей, щоб перебувати в одному приміщенні було безпечно.

Крім того, різні зміни починають роботу вранці та вдень. Перед початком роботи кожен отримує комплект рукавичок. Після кожної зміни всі інструменти знезаражують: від викруток до панелей управління.

За всіма хворими співробітниками ведеться спостереження. Усі співробітники з підозрою на симптоми, які можуть вказувати на коронавірус, повинні залишатися вдома. Це правило застосовується навіть якщо лікар, в принципі, каже, що вони можуть повернутися до роботи. Всім, у кого тест виявився позитивним, ми дозволяємо залишатися вдома більше 14 днів. Ми також відстежуємо кількість хворих у кожному відділі».

Чи легко дотримуватися правил соціального дистанціювання?

«Потрібна дисципліна. Ми склали керівництво по заходах для охорони здоров'я, щоб усі знали порядок дій. Також ми призначили персонал для перевірки дотримання нових правил, оскільки буває нелегко швидко адаптувати свої звички до нової реальності. Але ми кожен день намагаємося зробити ще крок, щоб досягти більшого».

Що вас зараз найбільше турбує?

«У нас 12 заводів у Європі. Більшість із них завантажені на 70-80 відсотків. Через вжиті заходи підприємство в Остенді поки працює тільки на 30% потужності. На даний момент ми все ще можемо задовольняти попит на нашу продукцію, оскільки він упав приблизно на 20 відсотків, а у нас є ще запаси на складах.

Але хотілося б почати поетапне нарощування продуктивності до 60 відсотків протягом наступних трьох тижнів. Ми просто сподіваємося, що не буде різких стрибків, якщо уряд послабить заходи, а потім раптово посилить їх знову.

Повторне введення повної ізоляції стало б катастрофою. Тому потрібно приділити увагу інноваціям, які зможуть підтримувати економіку на плаву. Наприклад, можна розділити компанію на зони й активувати їх роботу, щоб продовжувати виробництво під час нового підйому».

Як уряд може поліпшити ситуацію?

«Було б добре, якби існував свого роду стандарт ISO для заходів соціального дистанціювання, щоб можна було визначити, чи безпечно робоче місце та чи всіх вимог дотримуються.

Навіть якщо вакцина буде знайдена, нам здається, що нові правила гігієни та дистанціювання залишаться у силі. Тому передбачається, що багато нововведень стануть частиною структури. Перевага у тому, що ми будемо готові до будь-яких епідемій у майбутньому.

Крім того, необхідно провести додаткові тести для всіх, хто перехворів коронавірусом і має імунітет. Ми підтримуємо введені урядом заходи, але також повинні намагатися обмежити супутній збиток. Особливо після такого значного впливу протягом довгих місяців».

Яким ви бачите майбутнє?

«Ми припускаємо, що до грудня цього року ми ще відчуємо негативні наслідки через зниження попиту. Тому не очікуємо значного відновлення раніше 2021 року».

Ця стаття була перекладена voka.be

Релевантні статті

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?