Skip to main content

Використовуйте кондиціонер ефективно

5 порад для забезпечення оптимальної роботи

5 порад, щоб отримати максимальну користь від свого кондиціонера

Хочете отримати максимальну користь від свого кондиціонера при мінімально можливому споживанні енергії? Ми перерахували п’ять першочергових корисних порад. Перш за все: почніть з вибору правильної для свого приміщення потужності кондиціонера.

Спальня з кондиціонером Daikin

1. Закривайте вікна й двері

При користуванні кондиціонером завжди закривайте вікна й двері, щоб підтримувати стабільну температуру в приміщенні. Наприклад, переконайтеся, що двері ванної кімнати закриті, коли хтось приймає душ, щоб запобігти потраплянню в кімнату з кондиціонером теплого вологого повітря.

2. Підтримуйте стабільну температуру

Деякі люди вмикають кондиціонер у найінтенсивнішому режимі охолодження, щоб досягти миттєвих результатів. Однак дуже рідко це є найефективнішім способом використання вашого блока. Краще налаштуйте блок на стабільну температуру, наприклад, 21 °C. Це забезпечить постійний й комфортний мікроклімат у домі, а також дозволить кондиціонеру підтримувати постійну температуру без необхідності працювати на повну потужність.

3. Випереджайте спеку

Вмикайте кондиціонер до настання спеки. Таким чином, блоку не доведеться напружено працювати, заощаджуючи в результаті багато енергії. Або, у порядку альтернативи, вмикайте блок безпосередньо перед своїм приходом за допомогою таймера — ідеальний спосіб забезпечити комфортну температуру при поверненні додому.

4. Чистість фільтри

Щоб ваш кондиціонер працював ефективно й належним чином, важливо здійснювати очищення й обслуговування фільтрів принаймні раз на рік. Таким чином, ви можете зберегти ефективність блоку на високому рівні.


5. Стежте за станом зовнішнього блока

Зовнішній блок — це серце системи кондиціонування повітря, тому про це не слід забувати. Переконайтеся, що перешкоди або листя не заважають впуску або випуску повітря. Оглядайте свій блок перед початком літнього й зимового сезону, щоб забезпечити його оптимальну роботу.

Релевантні статті

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?