Skip to main content

Купуйте кондиціонер, який підходить саме вам

5 порад для вигідного вкладення коштів

5 речей, які слід враховувати, купуючи кондиціонер

Вкладаючи кошти в систему кондиціонування повітря, надзвичайно важливо вибрати правильний тип, модель і потужність. Кондиціонери значною мірою впливають на ваш комфорт і здоров’я вдома. Ці поради допоможуть вибрати правильний кондиціонер для вашого приміщення й потреб, щоб ви отримали максимальну вигоду від своїх інвестицій.

1. Цілорічна енергоефективність

Усі блоки Daikin охолоджують будинки з енергоефективністю класу A+++, який є найвищим на ринку, що означає невеликий рахунок за електроенергію. Завдяки нашим рішенням ви протягом усього року насолоджуватиметесь ідеальним мікрокліматом, заощаджуючи енергію.

2. Правильна потужність

Вибираючи систему кондиціонування повітря, важливо визначити необхідну холодопродуктивність. Система замалої потужності може принести результати, що не виправдовують очікувань, тоді як занадто продуктивна система забезпечуватиме більш потужний повітряний потік, ніж потрібно, що призведе до дискомфортного мікроклімату. Визначення ідеальної потужності являє собою пошук балансу, але ваш установник Daikin може допомогти вам у цьому.

3. Відповідність інтер’єру

Кожний будинок унікальний. Завдяки своїм стильним кондиціонерам і широкому модельному ряду компанія Daikin пропонує зручні й енергоефективні рішення для кожної кімнати.

  • Наші настінні блоки (Ururu Sarara, Daikin Emura, Stylish, Perfera) ідеально вписуються в будь-який інтер’єр, забезпечують високий рівень комфорту, а деякі з них навіть нагороджені найпрестижнішими в світі преміями за дизайн.

  • Наші підлогові блоки (наприклад, Perfera) ідеально розміщуються під підвіконням або в приміщенні з обмеженнями щодо висоти.

Якщо ви взагалі не хочете, щоб було видно внутрішній блок, тоді ви можете вибрати канальний блок. Ця модель вбудовується в підвісні стелі або фальш-стіни, і видно лише випускні решітки.

4. Стежте за станом зовнішнього блока

Встановлюючи кондиціонер із зовнішнім блоком, багато людей звертають увагу лише на внутрішній блок, оскільки він у приміщенні завжди на очах. Але розташування зовнішнього блоку може бути ще важливішим, оскільки це може значно вплинути на належну роботу всієї системи. Зовнішній блок — це серце системи кондиціонування повітря, тому про це не слід забувати. Переконайтеся, що перешкоди або листя не заважають впуску або випуску повітря. Оглядайте свій блок перед початком літнього й зимового сезону, щоб забезпечити його оптимальну роботу.

5. Вчасно замовляйте блок

Не чекайте першого спекотного дня, щоб замовити систему кондиціонування повітря. По-перше, ви не будете єдиною особою, хто бажає швидко встановити блок, а робочий графік уповноважених установників буде дуже щільним. По-друге, щоб доставити вам вибраний кондиціонер, зазвичай потрібен деякий час. Період між замовленням і фактичною установкою може розтягнутися на кілька тижнів.

Для довідки зауважимо, що монтаж кондиціонера в одній кімнаті здебільшого забирає один робочий день. Точний час монтажу залежить від конкретних обставин.

bg-image

Замовляйте свій блок вчасно й пам’ятайте про ці поради.

Більше запитань?

Релевантні статті

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?